Ochrona przed smogiem

maska przeciwpyłowaSzacuje się, że z roku an rok, w każdym sezonie grzewczym, powietrze będzie coraz bardziej zanieczyszczone. Aż za połowę emitowanych do atmosfery pyłów odpowiadają piece niskiej jakości, zamontowane w większości gospodarstw domowych. Jak chronić się przed wdychaniem złego powietrza, pełnego zanieczyszczeń i pyłów?

Maska przeciwpyłowa

Jest tym, co chroni człowieka przed oddchaniem brudnym powietrzem. Wyposażona w wiele warstw, które mają za zadanie przefiltrowanie powietrza w taki sposób, by do ludzkich płuc trafiało już pozbawione szkodliwych pyłów.

Maska antysmogowa nadaje się dla:

-sportowców
-ludzi często przebywających na świeżym powietrzu
-dzieci i osób starszych.

Warto wiedzieć, że budowa masek przeciwpyłowych umożliwia ich komfortowe noszenie.Duża powierzchnia otworów pozwala na swobodne oddychanie, a regulowane zapięcia pomogą dopasować maskę do kształtu twarzy.

Coś dla alergików

Chyba każdy alergik wie, jak wielką męczarnią może okazać się wiosenny spacer w okresie pylenia drzew, krzewów i traw. Duże ich stężenie w powietrzu w najlepszym wypadku kończy się kaszlem, katarem lub zatkanym gardłem.

Maska przeciwpyłowa doskonale nadaje się dla alergików, bowiem skutecznie filtruje powietrze, zatrzymując szkodliwe alergeny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pył i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.